top of page
Sporting6.png

UYGULAMALAR

YAPISAL GÜÇLENDİRME

Kompozit, yapısal bütünlüğü güçlendirerek, yük taşıma kapasitesini artırır ve ömrü uzatır.

Karbon kompozit ürünlerimiz, yapısal takviyede üstün performans sergileyerek, binaların, köprülerin ve altyapı projelerinin sağlamlığını artırır. Olağanüstü güç-ağırlık oranlarıyla, kompozitlerimiz daha yüksek güvenlik, uzun ömür ve yapısal direnç sunar. Beton yapıların güçlendirilmesinden hafif ve dayanıklı destek sistemlerine kadar, karbon kompozitlerimiz yapısal bütünlüğü iyileştiren ve yük taşıma kapasitesini optimize eden çok yönlü çözümler sunar. Alanında uzmanlaşmış ekibimiz, mühendisler ve mimarlarla yakın iş birliği içinde çalışarak her projenin ihtiyaçlarına özel çözümler sunar. Bu sayede artırılmış performans, dayanıklılık ve güvenlik elde edilir.

SPOR

Hafif, sağlam ve esnek kompozitlerimizle olağanüstü performans..

Kord Kompozit olarak, spor ve boş zaman endüstrisindeki gereksinimleri gözlemleyerek, performansın ve yeniliğin kritik olduğu bir alanda uzmanız. Karbon kompozitlerimiz, yüksek performanslı spor ekipmanları için hafif ve dayanıklı çözümler sunar. Bisikletlerden tenis raketi ve golf sopalarına kadar, ürünlerimiz sporculara ve tutkulu kullanıcılara performans, hassasiyet ve kontrolde üstünlük sağlar. Olağanüstü dayanıklılık, esneklik ve ağırlık azaltma avantajlarıyla kompozitlerimiz, sahada, su üzerinde veya pistte olsun bireylerin en iyi performanslarını sergilemelerine ve sınırlarını yeniden tanımlamalarına yardımcı olur..

TARIM

Verimli, dayanıklı ve hafif ekipman çözümleriyle tarım uygulamalarını dönüştürün.

Tarım sektöründe, karbon kompozit çözümlerimiz geleneksel malzemelere göre verimli ve sürdürülebilir alternatifler sunar. Ürünlerimiz, hafif ve dayanıklı makine bileşenleri gibi gelişmiş tarım ekipmanlarının geliştirilmesine katkıda bulunur.


Artan verimlilik ve geliştirilmiş üretkenlik sayesinde kompozitlerimiz, modern tarım uygulamalarını dönüştürmektedir. Karbon kompozitlerimizin sağladığı güç, dayanıklılık ve korozyon direncini kullanarak, çiftçiler işletmelerini optimize edebilir, maliyetleri düşürebilir ve verimlerini maksimum seviyeye çıkarabilirler. Ekibimiz, tarım uzmanlarıyla yakın iş birliği yaparak, zorluklara yönelik çözümler geliştirmekte ve çiftçilerin daha yüksek verim elde etmelerini sağlamaktadır.

beyrrm36.bmp

ORTOPEDİ

Özelleştirilmiş karbon kompozitler, ortopedik uygulamalarda güç, konfor ve destek sağlar.

Kompozitlerimiz, protezler ve cerrahi aletlerin geliştirilmesine katkıda bulunarak, ortopedi alanında değerli bir kullanım sunar. Olağanüstü güçleri ve özelleştirme seçenekleriyle, karbon kompozitlerimiz kullanıcının konforunu artırır, rehabilitasyonu destekler ve genel yaşam kalitesini iyileştirir.


Hafif ve esnek protez ekstremitelerden, ışın geçirgen yapısal desteklere kadar, kompozitlerin kullanımı, tıbbi uzmanların işlemlerini daha büyük bir hassasiyet ve güvenle gerçekleştirmelerine olanak tanır. Ayrıca, kompozitler hastaların hareketliliğini, bağımsızlığını ve özgüvenini yeniden kazanmasına yardımcı olur.

12k carbon fiber.jpg

12k Carbon Fiber

24k carbon fiber.jpg

24k Carbon Fiber

50k carbon fiber.jpg

50k Carbon Fiber